Wiosenne edycje szkoleń w ramach Akademii Architektury IT/IT Architecture 2017

Katedra Informatyki Stosowanej WEAIiIB AGH organizuje w okresie wiosennym 2017 roku kolejną edycję szkoleń w ramach Akademii Architektury IT/IT Architecture.

Katedra Informatyki Stosowanej, Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej, AGH w ramach kursów dokształcających organizuje w okresie wiosennym 2017 roku kolejną edycję szkoleń w ramach Akademii Architektury IT/IT Architecture.

Szkolenia te, skierowane do pracowników sektora IT oraz kandydatów na pracowników w firmach IT, zapewniają:

• Jedyne w Polsce szkolenia integrujące budowę architektury oprogramowania z wartością biznesową
  • Wartość biznesową rozwiązań, poprzez rozwiązania od architektury korporacyjnej do architektury oprogramowania
  • Nowoczesny system szkoleń: warsztaty, interaktywna współpraca
  • Pracę grupową przy projektowaniu architektury
  • Zdobycie wiedzy informatycznej zgodnej ze standardami międzynarodowymi

Tematyka i terminy najbliższych szkoleń:

Szkolenia (warsztaty) weekendowe dwu-dniowe w 2017 roku

• Warsztaty architektury oprogramowania. Terminy: 4-6 marca, 10-11 czerwca
  • Od architektury korporacyjnej do architektury oprogramowania. Terminy: 18-19 marca, 13-14 maja
  • Modelowanie architektury w ArchiMate. Terminy: 8-9 kwietnia, 24-25 maja

Bloki szkoleniowe (warsztaty) trzy-dniowe w 2017 roku

• Blok – Architektury Korporacyjne. Terminy: 15-17 marca, 7-9 czerwca
    • Od architektury korporacyjnej do architektury oprogramowania (1 dniowe)
    • Modelowanie architektury w ArchiMate (2 dniowe)
  • Blok – Architektury Oprogramowania. Terminy: 10-12 maja
    • Warsztaty architektury oprogramowania (2 dniowe )
    • Modelowanie i dokumentowanie architektury oprogramowania (1 dniowe)
  • Blok – Architektury Biznesowe. Terminy: 5-7 kwietnia
    • SOA – Architektura zorientowana na usługi (1 dniowe)
    • Modelowanie biznesowe w BPMN (2 dniowe)

Szkolenia umożliwiają szybkie nabycie i ugruntowanie wiedzy w obszarach rozwoju architektury IT zgodnego z międzynarodowymi standardami. Pomyślne zakończenie szkoleń potwierdzone zostanie w formie świadectwa AGH i certyfikatu w języku angielskim z naniesionymi akademicki punktami europejskimi ECTS.

Profile osób, do których są adresowane szkolenia

Krąg osób, które powinny posiadać wiedzę architektoniczną nie ogranicza się tylko do architektów. Również osoby rozwijające, testujące, wdrażające i utrzymujące systemy IT powinny wykazywać się wiedzą architektoniczną. Dla tej grupy istotna jest znajomość celów i atrybutów jakości architektury,  sposobów ewaluacji rozwiązań architektonicznych. Kursy są przeznaczone także dla kadry kierowniczej i osób uczestniczących w rozwoju i utrzymania oprogramowania.

« back to list